Автономна сонячна електростанція на базі
VICTRON та BYD

Автономная солнечная электростанция на базе инвертора Victron и литий-ионных аккумуляторов BYD B-box

Рекордна потужність

Найкраща якість

Гарантія
10 років

Автономная солнечная электростанция на базе инвертора Victron и литий-ионных аккумуляторов BYD B-box

Автономна сонячна електростанція на базі
VICTRON і BYD

Рекордна потужність

Найкраща
якість

Гарантія
10 років

Комплект для побудови автономної або гібридної сонячної електростанції для дому на базі інвертора Victron Energy Quattro і літій-залізо-фосфатних акумуляторів BYD. Дане рішення для приватного будинку, є одним з найбільш ефективних на сьогоднішній день. Воно допоможе вирішити своєму власнику більшість проблем, пов’язаних з електропостачанням будинку і господарства, а також дозволить домогтися максимально можливої незалежності від загальноміських електромереж. Це рішення масштабується з програмованими реле, які дозволяють задавати алгоритм навантаження / споживання. Також є функція АВР (автономне введення резерву), яка дозволяє підключити генератор і досягти повної автономності. Дана система також підходить для отримання “зеленого тарифу” від держави, що в рази збільшує економію коштів на електроенергії, тим самим прискорюючи окупність установки.

Автономний інвертор Victron Energy Quattro

Автономный инвертор Victron

Голландська компанія Victron Energy B.V. спеціалізується на виробництві обладнання та компонентів для автономних енергосистем для енергозабезпечення промислових і житлових об’єктів, морського і наземного транспорту, а також фотоелектричних систем. Quattro являє собою комбінацію інвертора і зарядного пристрою. Серед безлічі характеристик можна відзначити точну синусоїду, адаптивність заряду, гібридну технологію PowerAssist, а функція автоматичного введення резерву (АВР) дозволяє автоматично переводити мережу на електропостачання від генератора.

Відмінна потужність:

– ККД – 96%


– Пікова потужність 20000 Вт

Універсальність і гнучкість:

– 2 незалежних виходів змінного струму і можливість підключення 6 інверторів паралельно

Широкий функціонал:

– Функція PowerControl

– Функція PowerAssist

Літієвий акумулятор
BYD B-BOX

BYD B-Box

B-Box це літій-залізо-фосфатний (LiFePO4) АКБ з системою управління “battery management system” (BMS) для використання з додатковим інвертором. Батареї даної системи характеризуються не бувалої довговічністю витримуючи до 6 тис. Циклів заряду-розряду – офіційна гарантія 10 років! У порівнянні зі звичайними свинцево-кислотними батареями, термін служби яких в 10 разів менше, літієва BYD B-Box характеризується значно більш низькою питомою вартістю зберігання енергії: 1кВт / год електрики, збереженої в BYD B-Box обійдеться власникові приблизно в 4 гривні (в порівнянні з 20 грн. за кВт / год в свинцево-кислотній батареї).

Фінансова вигода:

– вартість зберігання
1кВт/ч = 3 грн.

– гарантія 10 років

Довговічність батарей:

– 6 тис. циклів заряду-розряду

– в 10 раз ефективніше звичайного акумулятора

Потенціал:

– Масштабуються від
2,5 до 80 кВА

– струм розряду 1С

Вартість :

3 575 €

Ємкість 1 АКБ:

2,5 кВт

Собівартість зберігання:

3 грн/кВт*

*для порівняння в свинцево-кислотних АКБ цей показник = 20 грн/кВт

Автономний інвертор
Victron Energy Quattro

Літій-залізо-фосфатний акумулятор
BYD B-BOX

Автономный инвертор Victron

Голландська компанія Victron Energy B.V. спеціалізується на виробництві обладнання та компонентів для автономних енергосистем для енергозабезпечення промислових і житлових об’єктів, морського і наземного транспорту, а також фотоелектричних систем.

BYD B-Box

B-Box це літій-залізо-фосфатний (LiFePO4) АКБ з системою управління “battery management system” (BMS) для використання з додатковим інвертором. Батареї даної системи характеризуються не бувалої довговічністю витримуючи до 6 тис. Циклів заряду-розряду – офіційна гарантія 10 років!

Quattro являє собою комбінацію інвертора і зарядного пристрою. Серед безлічі характеристик можна відзначити точну синусоїду, адаптивність заряду, гібридну технологію PowerAssist, а функція автоматичного введення резерву (АВР) дозволяє автоматично переводити мережу на електропостачання від генератора.

У порівнянні зі звичайними свинцево-кислотними батареями, термін служби яких в 10 разів менше, літієва BYD B-Box характеризується значно більш низькою питомою вартістю зберігання енергії: 1кВт / год електрики, збереженої в BYD B-Box обійдеться власникові приблизно в 4 гривні (в порівнянні з 20 грн. за кВт / год в свинцево-кислотній батареї).

Відмінна потужність:

- ККД - 96%
- Пікова потужність 20000 Вт

Максимальна фінансова вигода:

- вартість зберігання 1кВт/г = 3 грн.
- гарантійний строк служби - 10 років.

Універсальність і гнучкість:

- 2 незалежних виходів змінного
струму і можливість підключення
6 інверторів паралельно

Довговічність батарей:

- 6 тис. циклів заряду-розряду
- в 10 раз ефективніше звичайних акумуляторів

Широкий функціонал:

- Функція PowerControl
- Функція PowerAssist

Технічний потенціал:

- Масштабуються від 2,5 до 80 кВт
- струм розряду 1С

ВИДИ СОНЯЧНИХ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ

iconmonstr-battery-6-120 - копировать - копировать
Мережева станція

Мережева сонячна електростанція - кращий вибір для вироблення та продажу електроенергії. Встановіть для себе мережеву сонячну електростанцію і отримуйте гроші, продаючи надлишки електроенергії за державною програмою «зелений тариф».

iconmonstr-battery-6-120 - копировать
Гібридна станція

Система об'єднує в собі кращі якості автономної і мережевої СЕС. Вона здатна як накопичувати заряд, так і віддавати надлишок виробленої електроенергії в мережу, відповідно отримуючи прибуток по держ. програмі "Зелений тариф".

iconmonstr-battery-6-120 - копировать - копировать
Автономна станція
автономная солнечная станция

Ідеальний варіант в ситуації, коли на об'єкті відсутнє центральне енергопостачання. Виробляє і накопичує енергію в акумуляторних батареях. Вигідніше ніж дизель-генератор: вартість 1 кВт = 4 грн з технологією LiFEPO4

previous arrow
next arrow