ГІБРИДНА СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ НА БАЗІ
IMEON + PYLONTECH

Гибридная солнечная электростанция на базе инвертора Imeon и литий-ионных батарей PylonTech

Технологія LIFePO4

10 років гарантії

Співвідношення: ціна-якість

Гибридная солнечная электростанция на базе инвертора Imeon и литий-ионных батарей PylonTech

Гібридна сонячна електростанція на базі
IMEON та PYLONTECH

Співвідношення:
ціна-якість

Функція
ZERO feed-in

Гарантія
10 років

Набір для побудови гібридної сонячної електростанції на базі інвертора Imeon і літій-іонних акумуляторів PylonTech. Дане рішення є золотою серединою між ціною і якістю на даний момент. При відносно невеликих капіталовкладеннях вона допоможе вирішити своєму власнику більшість проблем, пов’язаних з електропостачанням домогосподарства, а також дозволить домогтися необхідного рівня незалежності від загальноміських електромереж. Дана система також підходить для отримання “зеленого тарифу” від держави, що в рази збільшує економію коштів на електроенергії, тим самим прискорюючи окупність установки.

Гібридний інвертор Imeon

Гибридный инвертор Imeon

Французька компанія IMEON Energy почала випуск власних гібридних сонячних інверторів в 2013 році. На даний момент в цій лінійці дві моделі: однофазний IMEON 3.6 номінальною потужністю 3кВт і трифазний IMEON 9.12 на 9кВт. Дані моделі можуть працювати в таких режимах: як мережеві інвертори для продажу електрики в мережу або використовувати її для власного споживання, як автономні інвертори СЕС, а також поєднувати всі ці функції. Інвертори сумісні зі свинцево-кислотними і літій-іонними акумуляторами. Мають просунутий моніторинг роботи як самого інвертора і сонячної електростанції, так і споживання будинку в цілому.

Відмінна сумісність:

– працює як з літій-іонними батареями так і зі свинцевими.

Універсальність і гнучкість:

– можливість роботи в 3х режимах: автономний, мережевий, zero feed-in.

Неймовірний термін гарантії:

– стандартна гарантія 10 років!


– можливість розширення гарантії до 20 років!

Літій-іонний акумулятор PylonTech

Литий-ионный аккумулятор Pylontech

Літієві акумулятори PylonTech відмінний вибір для вашої сонячної електростанції. Вони спеціально оптимізовані для застосування у відновлюваній енергетиці, гарантують підвищений рівень безпеки і значно збільшений ресурс роботи. PylonTech обладнані вбудованим блоком BMS (Battery Management System). Гарантований цикл заряду-розряду становить 3000 циклів з можливістю розрядки до 90%. Також батарейні блоки обладнані комунікаційними платами, що дозволяють забезпечувати належний моніторинг робочих параметрів і стану АКБ в цілому.

Фінансова вигода:

– вартість зберігання
1кВт/г = 5 грн.

– гарантія 3 роки.

Довговічні батареї:

– 3 тис. циклів заряду-розряду.

– вбудований блок BMS.

Технологія LIFePO4:

– Підвищена щільність енергії.

– Прискорений заряд високим струмом.

Вартість :

8 899 €

Ємність 4х АКБ:

8.8 кВт/годин

Собівартість зберігання:

4 грн/кВт*

*для порівняння в свинцево-кислотних АКБ цей показник = 20 грн/кВт

Гібридний інвертор Imeon Energy

Літій-іонний акумулятор PylonThech

Гибридный инвертор Imeon

Французька компанія IMEON Energy почала випуск власних гібридних сонячних інверторів в 2013 році. На даний момент в цій лінійці дві моделі: однофазний IMEON 3.6 номінальною потужністю 3кВт і трифазний IMEON 9.12 на 9кВт.

Литий-ионный аккумулятор Pylontech

Літієві акумулятори PylonTech відмінний вибір для вашої сонячної електростанції. Вони спеціально оптимізовані для застосування у відновлюваній енергетиці, гарантують підвищений рівень безпеки і значно збільшений ресурс роботи.

Дані моделі можуть працювати в таких режимах: як мережеві інвертори для продажу електрики в мережу або використовувати її для власного споживання, як автономні інвертори СЕС, а також поєднувати всі ці функції. Інвертори сумісні зі свинцево-кислотними і літій-іонними акумуляторами. Мають просунутий моніторинг роботи як самого інвертора і сонячної електростанції, так і споживання будинку в цілому.

PylonTech обладнані вбудованим блоком BMS (Battery Management System). Гарантований цикл заряду-розряду становить 3000 циклів з можливістю розрядки до 90%. Також батарейні блоки обладнані комунікаційними платами, що дозволяють забезпечувати належний моніторинг робочих параметрів і стану АКБ в цілому.

Відмінна сумісність:

- працює як з літій-іонними
батареями так і зі свинцевими

Максимальна фінансова вигода:

- вартість зберігання 1 кВт / год = 5 грн.
- гарантійний термін служби - 3 роки

Універсальність і гнучкість:

- можливість роботи в 3х режимах:
автономний, мережевий, zero feed-in

Довговічність батарей:

- 3 тис. циклів заряду-розряду
- вбудований блок BMS

Неймовірний термін гарантії:

- стандартна гарантія 10 років!
- можливість розширити гарантію до 20 років!

Технологія LIFePO4:

- Підвищена щільність енергії
- Прискорений заряд високим струмом

ВИДИ СОНЯЧНИХ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ

iconmonstr-battery-6-120 - копировать - копировать
Мережева станція

Мережева сонячна електростанція - кращий вибір для вироблення та продажу електроенергії. Встановіть для себе мережеву сонячну електростанцію і отримуйте гроші, продаючи надлишки електроенергії за державною програмою «зелений тариф».

iconmonstr-battery-6-120 - копировать
Гібридна станція

Система об'єднує в собі кращі якості автономної і мережевої СЕС. Вона здатна як накопичувати заряд, так і віддавати надлишок виробленої електроенергії в мережу, відповідно отримуючи прибуток по держ. програмі "Зелений тариф".

iconmonstr-battery-6-120 - копировать - копировать
Автономна станція
автономная солнечная станция

Ідеальний варіант в ситуації, коли на об'єкті відсутнє центральне енергопостачання. Виробляє і накопичує енергію в акумуляторних батареях. Вигідніше ніж дизель-генератор: вартість 1 кВт = 4 грн з технологією LiFEPO4

previous arrow
next arrow