Мережеві сонячні станції

Давайте розберемося що таке мережева електростанція (СЕС). Як дана система заміщає до 100% витрат на електроенергію, чи вигідно підключати Зелений тариф? Мережева станція — особливий вид безакумуляторної сонячної установки, яка спрямовує всю вироблену енергію на споживання або прямо в міську мережу. Що це означає? Коли є споживання (включені прилади будинку), енергія від сонячних панелей заміщає енергію з міської мережі. Коли споживання немає — сонячна енергія надходить в мережу. Цей процес автоматично контролюється двонаправленим лічильником (який ставиться разом зі станцією).

Мережеві сонячні станції

Давайте розберемося що таке мережева електростанція (СЕС). Як дана система заміщає до 100% витрат на електроенергію, чи вигідно підключати Зелений тариф?

Мережева станція — особливий вид безакумуляторної сонячної установки, яка спрямовує всю вироблену енергію на споживання або прямо в міську мережу. Що це означає? Коли є споживання (включені прилади будинку), енергія від сонячних панелей заміщає енергію з міської мережі. Коли споживання немає — сонячна енергія надходить в мережу. Цей процес автоматично контролюється двонаправленим лічильником (який ставиться разом зі станцією).

Таким чином, у власника станції утворюється сальдо (різниця) споживання в кінці місяця: кількість виробленої енергії, мінус кількість спожитої будинком. І якщо кількість виробленої енергії перевищує споживання, то власник одержує оплату за Зеленим тарифом (ЗТ). Оплата за кожен кВт енергії, надходить на розрахунковий рахунок вказаний в договорі ЗТ (постанова НКРЕКП №1223). При негативному сальдо, станція просто зменшує комунальні рахунки без доплати за Зеленим тарифом.

Такі типи СЕС стають особливо доцільними на фоні постійного підвищення вартості електроенергії.

Ціни на СОНЯЧНі ЕЛЕКТРОСТАНЦІї під ключ

скільки виробляє діюча сонячна станція?

дійзнайтеся скільки квт/год генерує сонячна станція за конкретний період часу
відправити запит 83%

скільки виробляє діюча сонячна станція?

дійзнайтеся скільки квт/год генерує сонячна станція за конкретний період часу
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ (НАТИСНІТЬ) 83%

КРЕДИТ НА СОНЯЧНУ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЮ

Кредит на солнечную электростанцию
Кредит на солнечную электростанцию 2
З 2017 року в двох банках України діє кредитна програма на придбання і установку сонячних електростанцій і теплових насосів. Кредитуванню підлягає повноцінний проект «під ключ» з макс. сумою кредиту до 1 000 000 грн. терміном на 6 років. Перший внесок від 15%, а при внеску 60% кредит розглядається без надання довідки про доходи. Головний плюс такої програми – можливість погашати кредит з доходів від продажу електроенергії за програмою «Зелений тариф».
Кредит на солнечную электростанцию
Кредит на солнечную электростанцию 2

КІЛЬКІСТЬ СОНЯЧНИХ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ В УКРАЇНІ 2019

На момент 3-го кварталу 2019 року в Україні встановлено і підключено за «Зеленим тарифом» 14 790 домашніх установок. Це в 5 разів більше ніж у 2017 році. Динаміка залишиться позитивною мінімум до 2030 року. Найбільше встановлено станцій в Київській, Дніпропетровській та Тернопільській області. Сучасна сонячна електростанція, потужністю по інвертору 30 кВт з масивом фотоелементів на 45 кВт, генерує в рік мінімум 53 000 кВт/год. Ставка по якій 1 кВт енергії продається державі 0,16 EUR.

Порахуйте скільки це доходу у валюті за рік?
КОЛИЧЕСТВО СЭС ЗЕЛЕНЫЙ ТАРИФ 3Й КВАРТАЛ 2019

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

UK_для футера

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

UK_для футера

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

Замовте зворотній дзвінок і наш фахівець зв’яжеться з Вами найближчим часом!