Мережева сонячна електростанція на базі
Fronius та Ja Solar

Солнечная электростанция на базе инвертора Fronius и солнечных панелях JA Solar

Лідер
галузі

Макс.
генерація

Надійна
система

Солнечная электростанция на базе инвертора Fronius и солнечных панелях JA Solar

Мережева сонячна електростанція на базі
Fronius и JA Solar

Лідер
галузі

Максимальна
генерація

Надійна
система

Мережева сонячна електростанція побудована на основі інвертора компанії Fronius та сонячних батарей JA Solar. Дана електростанція є оптимальним рішенням для приватного домогосподарства, має вбудований моніторинг і адаптована під діапазон українських електромереж. Дозволить своєму власнику не тільки повністю компенсувати енергетичні витрати для приватного будинку, а й отримати гідний прибуток по “ззеленому тарифу”. Будьте впевнені, даний комплект обладнання від австрійського виробника прослужить 25 років з мінімальною втратою ефективності.

МЕРЕЖЕВИЙ ІНВЕРТОР FRONIUS

Сетевой инвертор Fronius SYMO
Сонячні інвертори Fronius (серій Primo, Symo і ECO) – це безтрансформаторні трифазні інвертори для систем різної величини, які підтримують класи потужності від 3 до 27 кВт. Інвертори оснащуються 1-2 високовольтними незалежними МРРТ входами з широким діапазоном вхідних напруг, що надає максимальну гнучкість в діапазоні системи. Інвертори Fronius ідеально підходять для побудови невеликих сонячних установок, для приватних і комерційних об’єктів. Як для Зеленого тарифу, так і для станцій на власне споживання.
Висока ефективність:
– ККД інвертора 98,1%
– Ефективність МРР трекеру 99%
Кращий нагляд:
– Solarweb має найзручніший інтерфейс
– розгорнута статистика прямо з мобільного
Надійність:
– Гарантія 7 років
– Можна встановлювати на дворі

Сонячна батарея
JA SOLAR

Солнечная панель JA Solar half-cell
JA Solar Holdings Co., Ltd. – – світовий лідер у виробництві високопродуктивної продукції для сонячної енергетики. Компанія була заснована 18 травня 2005, а з 7 лютого 2007 її акції котируються на біржі NASDAQ. Нові модулі від компанії JA Solar, зібрані з технологією half-cell не тільки генерують більше енергії, а й працюють краще при щоденній експлуатації завдяки зменшенню температурного коефіцієнта потужності, а також знижують ефект затінення від об’єктів розташованих поруч. Як наслідок знижують ризик виникнення hot spot (прогорання) і мають більше механічне навантаження.
Технологія Half Cell:
– Зменшення втрат потужності
– Більша генерація енергії при затіненні
Висока продуктивність:
– стандартний розмір модуля 1х1,7 м
– але потужність = 340 Вт
Сертифіковано для важких умов:
– Вітрове навантаження 2400 Па
– Снігове навантаженна 5400 Па

Потужність:

Вартість під ключ:

Генерація:

Період окупності:

30 кВт

18 500 €

36 000 кВт/рік

до 5 років

Річний прибуток:

4637 €*

* сумма вже враховує виплату налогів, але не враховує власне споживання будинку

Мережевий інвертор Fronius

Сонячна батарея JA SOLAR

Сетевой инвертор Fronius SYMO

Сонячні інвертори Fronius (серій Primo, Symo і ECO) – це безтрансформаторні трифазні інвертори для систем різної величини, які підтримують класи потужності від 3 до 27 кВт.

Солнечная панель JA Solar half-cell

JA Solar Holdings Co., Ltd. – – світовий лідер у виробництві високопродуктивної продукції для сонячної енергетики. Компанія була заснована 18 травня 2005, а з 7 лютого 2007 її акції котируються на біржі NASDAQ.

Інвертори оснащуються 1-2 високовольтними незалежними МРРТ входами з широким діапазоном вхідних напруг, що надає максимальну гнучкість в діапазоні системи. Інвертори Fronius  ідеально підходять для побудови невеликих сонячних установок, для приватних і комерційних об’єктів. Як для Зеленого тарифу, так і для станцій на власне споживання.

Нові модулі від компанії JA Solar, зібрані з технологією half-cell не тільки генерують більше енергії, а й працюють краще при щоденній експлуатації завдяки зменшенню температурного коефіцієнта потужності, а також знижують ефект затінення від об’єктів розташованих поруч. Як наслідок знижують ризик виникнення hot spot (прогорання) і мають більше механічне навантаження.

Висока ефективність:

- ККД інвертора 98,1%
- Ефективність МРР трекеру 99%

Технологія Half Cell:

- Зменшення втрат потужності
- Більша генерація енергії при затіненні

Кращий нагляд:

- Solarweb має найзручніший інтерфейс
- розгорнута статистика прямо з мобільного

Висока продуктивність:

- стандартний розмір модуля 1х1,7 м
- але потужність = 340 Вт

Надійність:

- Гарантія 7 років
- Можна встановлювати на дворі

Сертифіковано для важких умов:

- Вітрове навантаження 2400 Па
- Снігове навантаженна 5400 Па

РІЗНОВИДИ СОНЯЧИХ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ

iconmonstr-battery-6-120 - копировать - копировать
Мережева станція

Мережева сонячна електростанція - кращий вибір для вироблення та продажу електроенергії. Встановіть для себе мережеву сонячну електростанцію і отримуйте гроші, продаючи надлишки електроенергії за державною програмою «зелений тариф».

iconmonstr-battery-6-120 - копировать
Гібридна станція

Система об'єднує в собі кращі якості автономної і мережевої СЕС. Вона здатна як накопичувати заряд, так і віддавати надлишок виробленої електроенергії в мережу, відповідно отримуючи прибуток по держ. програмі "Зелений тариф".

iconmonstr-battery-6-120 - копировать - копировать
Автономна станція
автономная солнечная станция

Ідеальний варіант в ситуації, коли на об'єкті відсутнє центральне енергопостачання. Виробляє і накопичує енергію в акумуляторних батареях. Вигідніше ніж дизель-генератор: вартість 1 кВт = 4 грн з технологією LiFEPO4

previous arrow
next arrow