Сонячна батарея Astronergy 625 Вт N-type Bifacial CHSM66RN(DG)/F-BH — це двосторонній фотоелектричний модуль на базі технології TOPCon 4.0 від виробника, що входить до складу корпорації CHINT Group.
Модуль забезпечує ККД до 23,1% і коефіцієнт біфасіальності 80±5%, тобто з тильного боку генерується до 80% від потужності фронтальної сторони. Двосторонній дизайн у поєднанні з ефективною роботою при розсіяному освітленні дає максимальну виробітку протягом усього дня.
Захист IP68, анодований алюмінієвий каркас, гарантія 15 років на продукт і 30 років на потужність (лінійна). Astronergy — 8-разовий лауреат звання «Top Performer» за версією Kiwa PVEL.
| Потужність | 625 Вт |
|---|---|
| ККД | 23,1% |
| Розміри | 2382 × 1134 × 30 мм |
| Вага | 31,65 кг |
| Voc / Isc | 49,19 В / 16,19 А |
| Vmp / Imp | 41,69 В / 14,99 А |
| Комірки | 132 (6×22) |
| Гарантія | 15 р. / 30 р. на потужність |
Мережевий інвертор Huawei SUN2000-100KTL-M2 (100 кВт, 3 фази)